مقاله

سیم خاردار فولادی سوزنی

سیم خاردار حلقوی

سیم خاردار فولادی سوزنی چیست ؟

سیم خاردار فولادی سوزنی یکی از انواع سیم خاردار حساب می شود. نحوه ی تشکیل و تولید سیم خاردار فولادی سوزنی سخت و فنر شده می باشد که قطر آن در تقریبا 2.5 میلی متر محاسبه می شود . این سیم ها از دو رشته مفتول ساخته شده اند که به دور یک محور پیچ می خورند.
از سیم خاردار سوزنی بیشتر برای حفاظت محوطه کارخانه ها، مراکز نظامی و فرودگاه ها و .... استفاده می شود ، سیم خاردار خطی، به راحتی باز و بسته می شود، دوام و ماندگاری بالایی دارد، بسیار انعطاف پذیر بوده و مانع از عبور حیوانات می شود، نصب آن در انواع زمین ها آسان است، این سیم ها وزن بسیار کمی دارند و پس حمل و نقل آن ها به راحتی انجام می شود.
قطر سیم خاردار خطی ، حدود 100 سانتی متر است و از فولاد سخت ساخته شده و سپس تحت فرآیند گالوانیزاسیون گرم قرار گرفته اند. این سیم ها با ضخامت های مختلف در دسترس قرار دارند. همچنین قطر خار های سیم خاردار فولادی سوزنی آن نیز حداقل 2.5 میلی متر می باشد. سیم خاردار فولادی سوزنی معمولا با کیفیتی برابر با 187 گرم در هر متر مربع محاسبه شده است و کاملا حالت گالوانیزه شده را دارد. سیم خاردار حلقوی به دلیل قدرت کششی بالا دارای مقاومتی بسیار خوبی است. این موضوع یکی از فواید بنیادی این نوع سیم خاردار به حساب می آید. حلقه های سیم خاردار فولادی سوزنی با قطر هایی برابر با 60 سانتی مترتا حدود 100 سانتی متری است. از فواید دیگر این نوع سیم خاردار که نشان دهنده ی استقامت بالای این نوع سیم خاردار در برابر سیم خاردار های دیگر است می توان به قدرت و استحکامات بالا تر آن اشاره نمود.

ویژگی سیم خاردار فولادی سوزنی :

ایمنی

نصب سریع و آسان

مقاوم در برابر فرسایش و اکسیداسیون

نوع بسته بندی سیم خاردار فولادی سوزنی:

سیم خاردار تولیدی صنایع مفتولی علوی که به صورت خطی یا رشته ای میباشد در بندیل های 25 کیلو گرمی و طول حدود 200 متری بسته بندی میگردد.

جنس سیم خاردار فولادی:

بایستی گفت سیم فولادی روکش دار سیم فولادی گالوانیزه گسترده ترین سیم فولادی در طول تولید سیم خاردار است که نوع تجاری این محصول ، کلاس 1 و کلاس 3 است، یا این که به عنوان سیم فولادی گالوانیزه برقی و سیم فولاد گالوانیزه داغ نیز شناخته می شود.
سیم فولادی پوشش داده شده با آلیاژ روی و آلومینیوم. سیم خاردار با روی ، آلیاژ آلومینیوم 5 یا 10 درصد و سیم فولادی بد فلزی موجود است که به سیم گالفان نیز معروف است.
سیم فولادی با روکش پلیمر سیم فولادی روی یا سیم فولادی روی - آلومینیوم با پوشش PVC ، PE یا سایر پوشش های پلیمری آلی.

کاربرد سیم خاردار فولادی سوزنی:

مناطق نظامی ، کشاورزی ، زندان ها ، بازداشتگاه ها ، ساختمان های دولتی و سایر تأسیسات امنیت ملی مورد استفاده گسترده قرار می گیرد. سیم خاردار همچنین به عنوان حصار کلبه و باغات و سایر ساختمانهای خصوصی ( ویلاها ) استفاده می شود. این نوع دسته از سیم های خاردار فولادی فواید بیشتری نسبت به انواع دیگری از سیم خاردار ها دارا هستند. اما به طور اساسی سیم های خاردار از هر نوعی که باشند استفاده ی مفیدی برای شما قطعا خواهند داشت. بطور مثال استفاده از سیم خاردار در باغ، خانه و ویلا و همچنین محیط های اداری یا نظامی رایج و فراوان است. یکی از مهم ترین مزایای استفاده از سیم خاردار امینت زیاد آن است .

چرا که با نصب آن می توانید به طور ویژه ای از ورود افراد متفرقه جلوگیری نمایید. از طرفی به دلیل ساختار منحصر به فردی که دارا هستند برای محیط های مرطوب به خوبی قابل اجرا هستند و ساختاری سازگار با چنین محیط هایی خواهند داشت.

بهترین موقعیت استفاده از سیم خاردار فولادی سوزنی در محیط هایی است که دیواری کوتاه دارند و در دسترس افراد سارق هستند. شما می توانید در دو حالت از آن ها استفاده کنید. یعنی علاوه بر استفاده ی مستقل از این سیم ها می توانید آن را بر روی فنس نیز اجرا نمایید که امنیت محیط هدف دو چندان کنید.

نکات مهم در ارتباط با سیم خاردار فولادی سوزنی:

متراژ هر کیلوگرم سیم خادار 2×2 میلی متر:حدو 6 متر

متراژ هرکیلوگرم سیم خاردار2×2.50 میلی متر : حدود 10 متر

متراز هر کیلوگرم سیم خاردار 2×2 میلی متر : حدود 12 متر

نحوه خرید سیم خاردار فولادی سوزنی:

برای اطلاع از آخرین قیمت های روز سیم خاردار فولادی سوزنی با شماره تماس های داخل سایت با ما در ارتباط باشید.

قیمت سیم خاردار فولادی سوزنی:

با توجه به نوسانات بازار لطفا برای سفارش سیم خاردار فولادی سوزنی و خرید با دفتر فروش تماس حاصل فرمایید.